O nas

Wyróżniająca się architektura to nasza pasja od ponad 30 lat.

 

Nasze projekty łączą w sobie kreatywną świeżość, jakość oczekiwaną przez przyszłych użytkowników i wiedzę niezbędną do tworzenia unikalnych projektów.

O nas
od
1
9
9
2
roku
O nas - dwie pierwsze sekcje
ponad
2
0
0
projektów

Nasze wielokrotnie nagradzane projekty obejmują przestrzenie publiczne, hotele, budynki mieszkalne, obiekty przeznaczone na długo- i krótkoterminowy wynajem oraz budynki biurowe.

 

Tworzymy architekturę przyjazną dla użytkowników, wpisującą się w lokalną specyfikę, a zarazem zauważalną i spełniającą wymagania inwestorów.

Dbamy o zaspokojenie oczekiwań inwestorów. Słuchamy, doradzamy i wspólnie kreujemy najlepsze rozwiązania. Wykorzystujemy najnowsze technologie (m.in. BIM), aby zapewnić klientom najwyższy poziom usługi. Zawsze dbamy, aby projekt i jego dokumentacja techniczna spełniała najbardziej wymagające oczekiwania inwestorów.

O nas - dwie ostatnie sekcje
O nas - dwie ostatnie sekcje

Doskonale poruszamy się w środowisku konserwatorskim.

 

Potrafimy realizować projekty rewitalizacyjne, czego najlepszym dowodem jest projekt przebudowy dawnej zabytkowej przychodni kolejowej na Hotel Central**** w Gdańsku, za który otrzymaliśmy Nagrodę Prezydenta Miasta Gdańska dla najlepszej gdańskiej realizacji architektonicznej 2016-2017.

Trójmiasto

Telefon:

58 301 09 22

Email:

biuro@akoarchitekci.pl

ul. Gdyńskich Kosynierów 3/1, 80-866 Gdańsk

 

 

Warszawa

Telefon:

798 302 362

Email:

warszawa@akoarchitekci.pl